SyDu*FS

Mesaje : 85
Data de inscriere : 04/10/2009

Regulament Joc Empty
MesajSubiect: Regulament Joc   Regulament Joc Icon_minitimeDum Oct 04, 2009 11:46 pm

Bookings: On

ESTE INTERZIS SA Iei Mai Mult De 2 Cartonase Rosii Pe Meci !!! Pierzi 5-0!!!

Este interzisa marcarea golului direct din corner.De asemenea nu ai voie sa centrezi in careul mic.Cine va marca in felul acesta pierde 3-0.

Este interzis sa iti injuri adversarul . Cine o face pierde 3-0.

Cand se incepe de la mijlocul terenului jucatorul este obligat sa dea mingea inapoi si apoi sa atace. Este interzis sa iti ataci adversarul din prima.
La prima abatere veti fi avertizati pe messenger (de admin sau adversar) iar daca continua in alt meci, scorului ii se va adauga 1 gol !

Q+W este permis doar din terenul advers

Pentru inscrierea in campionat trebuie sa va inregistrati pe site si forum cu acelasi nick

Trebuie sa aveti instalat Ea Sports Fifa , Yahoo Messenger

Meciurile se vor juca prin direct Ip

Rezultatele trebuie postate pe forum pana la data limita de disputare a etapei in curs

Pentru Nejucarea unui meci userul in cauza este sanctionat cu un avertisment

La 3 etape consecutive nejucate userul in cauza este exclus din campionat

Orice reclamatie faceti o faceti pe forum si nu pe messenger

Daca un meci se deconecteaza in minutul x se vor juca minutele ramase + inca 10 minute ... ex : daca un meci se deconecteaza in minutul 50 se va juca un nou meci pana in minutul 40 , adunandu-se apoi scorurile